
Ніж складаний кишеньковий Civivi Pyrus, (1.6 см) 14C28N / G10 чорний
2 910 ₴
- В наличии
- Код: 162872
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис складаного ножа Civivi Pyrus C23038-2:
Шукайте для себе компактний ніж чи хочете зробити практичний подарунок поціновувачу незвичайного? Тоді складаний EDC ніж Civivi Pyrus — це те, що вам припаде до душі й точно не залишить байдужими оточуючих, які оцінять оригінальний зовнішній вигляд конструкції інструмента.
Дизайн моделі розроблений польським дизайнером Остапом Хелем та повторює форму груші, на честь чого ніж і отримав свою назву. Характерна особливість виробу — руківʼя у вигляді кільця, в яке достатньо просунути вказівний палець, щоб забезпечити собі максимальний контроль над лезом під час різання.
Civivi Pyrus справляється із завданнями різного типу — від різання картону та мотузок до заточування олівців. Все завдяки закругленому клинку з профілем Hawkbill, що нагадує дзьоб яструба. Матеріал леза — шведська сталь Sandvik 14c28n нержавіючого типу зі ступенем твердості 57-59 HRC, що дозволяє знизити частоту заточування клинка до мінімуму та унеможливити деформування кромки.
Конструкція відкривається натисканням на сталевий плавець та фіксується запірним механізмом Slip Joint. Щоб закрити ніж, достатньо натиснути на обух і сховати клинок у руківʼї.
Попри мініатюрні розміри (лише 57,4 мм у закритому положенні), модель не позбавлена ергономіки, за яку відповідають шорсткі накладки з G10 на руківʼї. У конструкції також є кліпса на кишеню, яку можна використовувати як затискач для грошових купюр або кільце для носіння ножа як брелок.
Характеристики:
- мініатюрний ніж для повсякденного носіння;
- матеріал клинка – нержавіюча сталь Sandvik 14c28n;
- твердість сталі – 57-59 HRC;
- профіль клинка – Hawkbill;
- тип заточування – прямий;
- тип запірного механізму – Slip Joint;
- керамічні підшипники в осьовому вузлі для плавного ходу леза;
- матеріал накладок на руківʼї – склопластик G10;
- довжина ножа у відкритому вигляді – 67 мм;
- довжина леза – 16,4 мм;
- товщина клинка – 2,2 мм;
- довжина у складеному положенні – 57,4 мм;
- товщина руківʼя – 11,6 мм;
- вага – 28,3 г;
- є закруглена сталева кліпса для кріплення на кишені чи зв'язці ключів.
Артикул виробника: C23038-2
id am-68862
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Страна производитель | Китай |
| Материал рукоятки | G10 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 28.3 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, прихованого носіння, на кожен день |
| Гарантийный срок | довічна |
| Гарантія | довічна |
| Довжина в складеному стані | 57.4 мм |
| Довжина клинка | 16.4 мм |
| Общая длина | 67 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Slip joint |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 2.2 мм |
| Форма клинка | Hawkbill |
| Чохол / піхви | Да |
- Цена: 2 910 ₴











