
Трьохконфорковий газовий пальник Naturehike CNK2450CF019
2 624 ₴
- В наличии
- Код: 162940
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис трьохконфоркового газового пальника Naturehike CNK2450CF019:
Газовий пальник CNK2450CF019 підходить для використання на природі, в кемпінгу, походах та інших видах активного відпочинку. З його допомогою можна готувати їжу з нуля, розігрівати напівфабрикати та кип'ятити воду для заварювання гарячих напоїв, насолоджуючись смачним обідом у будь-яких умовах.
На відміну від більшості туристичних пальників, ця модель має відразу три конфорки, що підвищує ефективність роботи. Джерела вогню забезпечують рівномірний розподіл тепла під посудом. Це особливо важливо у разі використання великих сковорідок та каструль, де необхідно підтримувати стабільну температуру на всій поверхні дна.
Серед інших переваг пальника:
- Висока потужність — 3300 Вт. Модель належить до категорії надпотужних пальників та дозволяє швидко готувати страви на велику групу. Ручка регулювання потужності полум'я знаходиться на кінці шлангу, який приєднується до газового балона.
- Міцний корпус зі сталі 201 та литого алюмінію. Сталь має нержавіючі властивості, зберігаючи первісний вигляд і запобігаючи появі корозійних плям у разі використання пальника в умовах підвищеної вологості. Алюміній робить конструкцію легшою (лише 480 г) без шкоди для зносостійкості.
- Складані підставки під посуд. Підставки можна встановлювати в одному з двох положень, адаптуючи їх під розмір посуду.
Розміри пальника у встановленому положенні складають 15,5 х 12 х 12,5 см. Конструкція доповнена двома парами складаних ніжок для встановлення на будь-якій рівній поверхні та укомплектована шлангом завдовжки 41 см для підʼєднання до газгольдера.
Габарити складеного корпусу не перевищують Ø11,4 х 8,9 см, що у поєднанні з фірмовим чохлом з комплекту робить транспортування гранично зручним, дозволяючи також заощадити місце у рюкзаку для іншого спорядження.
Характеристики:
- пальник із трьома конфорками для використання на природі;
- потужність – 3300 Вт;
- тип палива – газ;
- потужність регулюється за допомогою ручки на шлангу;
- підставки для посуду можна встановлювати у кількох положеннях;
- матеріали корпусу – нержавіюча сталь 201, литий алюміній;
- повні розміри – 15,5 х 12 х 12,5 см;
- розміри у складеному вигляді – Ø11,4 х 8,9 см;
- вага – 480 г;
- у комплекті є чохол для зберігання та шланг для підключення до балона (довжина 41 см).
Артикул виробника: 6975641889045
id am-69020
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 480 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительные функции | Регулювання потужності |
| Материал | Нержавіюча сталь 201, алюміній литий |
| Мощность | 3300 Вт |
| Размер | 15,5 х 12 х 12,5 см Ш х Д х В |
| Розмір в складеному стані | 11,4 х 8,9 см |
| Тип | Пальники-обігрівачі |
| Тип товара | Туристичні пальники |
- Цена: 2 624 ₴











