
Двері до тенту для кемпінгу Naturehike CNK230WS014, 3.0 м*2.1 м, бежеві
2 429 ₴
- В наличии
- Код: 163114
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис дверей до тенту для кемпінгу CNK230WS014, 3.0 м*2.1 м, бежевих:
Тканинні двері є доповненням до тенту Naturehike CNK230WS014. Вони дозволяють комфортно організувати місце для відпочинку та захиститися від комарів й інших комах.
У пошитті використані надщільні синтетичні тканини Оксфорд 150D та Titanium, які відрізняються стійкістю до розриву та несприйнятливістю до розтягування. Вінілове покриття наділяє тканину водовідштовхувальними властивостями. Матеріал також ефективно блокує сонячні промені, зберігаючи всередині тенту комфортну тінь та прохолоду.
Розміри дверей становлять 300 х 210 см при вазі 1 кг. Аксесуар легко фіксується та знімається з тенту, компактно складаючись до 46 х 23 х 10 см.
Характеристики:
- двері для тенту Naturehike CNK230WS014;
- колір – бежевий;
- матеріали – тканина Оксфорд 150D, Titanium з вініловим покриттям;
- розміри у розкладеному положенні – 300 х 210 см;
- розміри у складеному вигляді – 46 х 23 х 10 см;
- вага – 1 кг.
Артикул виробника: 6976023928499
id am-69522
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Вес | |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Назначение | для кемпінгу |
| Размер | 300 х 210 см Ш х Д х В |
| Розмір в складеному стані | 46 х 23 х 10 см |
| Тип | Аксесуари до тентів |
| Тип товара | Тенти |
Информация для заказа
- Цена: 2 429 ₴






