
Ніж складаний кишеньковий Civivi Elementum II, (7.5 см) Damascus / карбоновий Fiber & Resin
9 202 ₴
- В наличии
- Код: 163182
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис складаного ножа Civivi Button Lock Elementum II Shredded Carbon C18062P-10:
Поєднання функціональності EDC ножа та вишуканого дизайну — це модель Civivi Elementum II, яка є переосмисленням однойменного бестселера бренду.
Інструмент зберіг знайомі риси з класичним клинком drop point і фігурним руківʼям, але отримав оновлення у вигляді замка button lock, що дозволяє миттєво розкрити конструкцію однією рукою. Основна деталь запірного механізму — пружна кнопка. Вона потребує досить тугого натискання, що зводить нанівець ризик випадкового розкриття ножа в кишені під час носіння.
Загальна довжина моделі становить 179.4 мм, з якої 75.1 мм — це довжина клинка з прямим заточуванням, а 104.3 мм — довжина руківʼя. Матеріалом клинка є один з найкращих металів у ножовій промисловості — дамаська сталь твердістю 58-60 HRC. До складу цього металу входить низка сталей, об'єднання яких робить його гранично зносостійким. Характерні візерунки на поверхні клинка є яскравою прикрасою дизайну.
Плавний рух клинка під час його відкривання та закривання здійснюється за допомогою керамічних підшипників. На руківʼї є прозорі накладки. Вони виготовлені зі смоли з додаванням подрібненого вуглецевого волокна та золотистої крихти, що робить дизайн інструмента ще вишуканішим.
Незамінним атрибутом ножа є однопозиційна кліпса з нержавіючої сталі. Разом з нею конструкція важить 81 г. Хвостовий отвір призначений для кріплення темляка.
Характеристики:
- кишеньковий ніж для повсякденного використання;
- колір – чорний;
- матеріал клинка – дамаська сталь (58-60 HRC);
- форма клинка – drop point;
- пряме заточування;
- тип замка – button lock;
- є керамічні кульковальники;
- матеріал руківʼя – смола з додаванням подрібненого вуглецевого волокна та золотистої крихти;
- повна довжина – 179.4 мм;
- довжина клинка – 75.1 мм;
- товщина клинка – 3 мм;
- довжина руківʼя – 104.3 мм;
- товщина руківʼя – 13 мм;
- вага – 81 г;
- постачається з однопозиційною кліпсою з нержавіючої сталі.
Артикул виробника: C18062P-10
id am-70290
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 81 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 104.3 мм |
| Довжина клинка | 75.1 мм |
| Общая длина | 179.4 мм |
| Колір рукоятки | чорний, золотий |
| Марка сталі | Дамаська сталь |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 9 202 ₴











