
Складаний стіл Naturehike CNK2450JJ013, M, алюміній, сірий
3 755 ₴
- В наличии
- Код: 163395
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис складного столу Naturehike CNK2450JJ013, M, алюміній, сірого:
Складаний стіл Naturehike CNK2450JJ013 — це практичне рішення для комфортного відпочинку на природі та дачній ділянці. Завдяки габаритам 525 х 525 х 460 мм, за столом можуть вільно розміститися декілька осіб. Модель є актуальною для облаштування польової кухні, обідньої зони або місця для відпочинку.
Складання столу займає кілька хвилин і не потребує наявності спеціальних інструментів. Конструкція складається з 3 частин: складаного каркаса, 2 бічних рам та стільниці. Їх сумарна вага становить 2 кг. Всі елементи постачаються у чохлі для зручного транспортування.
Матеріал стола — багатошаровий алюмінієвий сплав 6063. Метал стійкий до корозії, не боїться вологи та легко очищається від забруднень. Він також демонструє високу гнучкість і твердість, завдяки чому конструкція витримує навантаження до 90 кг.
Для додаткової стійкості на ніжках передбачено нековзні насадки, які підвищують зчеплення з ґрунтом, травою або дерев'яним настилом.
Характеристики:
- складаний стіл Naturehike з нековзними ніжками;
- колір – сірий;
- розмір M;
- max навантаження – 90 кг;
- матеріал – сплав алюмінію 6063;
- розміри при встановленні – 525 х 525 х 460 мм;
- розміри у складеному положенні – 700 х 200 х 100 мм;
- вага – 2 кг;
- чохол для зберігання є у комплекті;
- офіційна гарантія – 1 рік.
Артикул виробника: 6976507663267
id am-70917
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Материал | сплав алюмінію 6063 |
| Размер | 525 х 525 х 460 мм Ш х Д х В |
| Розмір в складеному стані | 700 х 200 х 100 мм |
| Тип | Столи |
| Тип товара | Меблі для кемпінгу |
- Цена: 3 755 ₴









