
Ніж складаний кишеньковий Ruike D712-G, (7.7 см) 8Cr13Mov / G10 зелений
1 636 ₴
- В наличии
- Код: 163438
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис складаного ножа Ruike D712-G:
У складаному ножі Ruike D712-G поєднуються строгість форми та утилітарна практичність. Лаконічний дизайн заснований на чітких лініях та точних пропорціях: тут немає нічого зайвого — виключно функціональність та впевненість у кожному русі.
Клинок Drop Point з прямим лезом 77 мм у довжину та плавним звуженням до вістря справляється як з різанням, так і проколювання матеріалів різної жорсткості. Упор на обуху додає контролю під час роботи із зусиллям, дозволяючи виконувати рівні та акуратні надрізи.
Особливості матеріалів:
- Сталь 8Cr13MoV з кріогенною обробкою має твердість 57–59 HRC, витримуючи баланс між тривалістю збереження гостроти та простотою у заточуванні. Завдяки вмісту 13% хрому, сплав демонструє відмінні антикорозійні властивості та протистоїть появі іржі навіть у разі постійного впливу вологи, харчових кислот та хімії.
- Накладки G10 на руківʼї гарантують міцний, нековзний хват. Склопластик стійкий до механічних пошкоджень та перепадів температури, а м'які скошення по краях виключають наминання долоні та підкреслюють функціональний характер інструменту.
Однією з переваг Ruike D712-G є наявність прихованого фліпера, розташованого в передній частині. Одне легке натискання на плавець миттєво відкриває ніж до повної фіксації за допомогою замка Liner Lock. Запірний механізм витримує інтенсивні навантаження та невибагливий в обслуговуванні, що підвищує довговічність конструкції.
Ніж має сталеву кліпсу глибокого носіння. Інструмент повністю ховається в кишені та непомітний для оточуючих.
Характеристики:
- профіль клинка – Drop Point;
- матеріал клинка – нержавіюча сталь 8Cr13MoV з кріогенною обробкою;
- твердість клинка – 57-59 HRC;
- тип заточування – прямий;
- спосіб відкриття – фронтальний фліпер;
- механізм фіксації – замок Liner Lock;
- є упор на обуху для великого пальця;
- матеріал накладок на руківʼї – G10;
- сталева кліпса з нержавіючої сталі для прихованого носіння в кишені;
- довжина відкритого ножа – 179 мм;
- довжина клинка – 77 мм;
- товщина клинка в обуху – 2.6 мм;
- вага – 63.7 г.
Артикул виробника: D712-G
id am-71038
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал рукоятки | G10 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 63.7 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 60 місяців |
| Довжина клинка | 77 мм |
| Довжина рукояті | 102 мм |
| Общая длина | 179 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Марка сталі | 8Cr13MоV |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 2.6 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Цена: 1 636 ₴











