
Складаний стіл Naturehike Yamami Y01 CNK2450JJ027, М, алюміній
3 573 ₴
- В наличии
- Код: 163691
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис складаного стола Naturehike Yamami Y01 CNK2450JJ027, М, алюміній:
Стіл Naturehike Yamami Y01 у розмірі M розкладається до розмірів 52 х 37.5 х 41 см.
Поверхню можна використовувати для облаштування польової кухні, приготування їжі, встановлення пальника з посудом та сервірування страв під час відпочинку на природі.
У виробництві використано такі матеріали:
- Основа з алюмінієвого сплаву 6063. Метал має антикорозійні властивості та знижує загальну вагу конструкції до 1.67 кг без шкоди для міцності. Стіл витримує навантаження 50 кг в одній точці.
- Сполучні елементи та кріплення з нержавіючої сталі 304. Деталі не піддаються деформуванню, а також несприйнятливий до іржі.
Для стійкості на різних поверхнях на ніжках передбачені антиковзні насадки.
У складеному вигляді розміри конструкції становлять 15 х 15 х 42 см. У комплекті є фірмовий мішок-чохол, який захищає металеві частини від подряпин під час транспортування.
Характеристики:
- складаний стіл Naturehike з нековзними насадками на ніжках;
- max навантаження – 50 кг;
- матеріали – сплав алюмінію 6063, нержавіюча сталь 304;
- розміри при встановленні – 52 х 37.5 х 41 см;
- розміри у складеному положенні – 15 х 15 х 42 см;
- вага – 1.67 кг;
- чохол-сумка є в комплекті;
- офіційна гарантія – 1 рік.
Артикул виробника: 6927595766682
id am-72804
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 1.67 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительные функции | нековзкі накладки на ніжках |
| Материал | сплав алюмінію 6063, нержавіюча сталь 304 |
| Размер | 52 х 37.5 х 41 см Ш х Д х В |
| Розмір в складеному стані | 15 х 15 х 42 см |
| Тип | Столи |
| Тип товара | Меблі для кемпінгу |
Информация для заказа
- Цена: 3 573 ₴











