
Підлога для тенту Naturehike CNK230WS014, коричнева
3 651 ₴
- В наличии
- Код: 163703
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис підлоги для тенту Naturehike CNK230WS014, коричневої:
Підлога призначена для кемпінгового тенту Naturehike CNK230WS014 і має шестигранну форму, яка збігається з геометрією тенту та ідеально рівно натягується для комфортного використання. По кутах передбачені петлі для кріплення, щоб швидко з'єднувати підлогу з розтяжками та фіксаторами.
У виробництві використана тканина Oxford 210D на поліестеровій основі. Завдяки високій щільності переплетення синтетичних ниток матеріал демонструє стійкість до повсякденних навантажень та гарантує надійну ізоляцію від вологи та холоду, які підіймаються з поверхні землі.
Розміри полотна становлять 438 х 380 см, а у складеному вигляді виріб займає лише 46 х 27 см. Вага ~1.6 кг спрощує транспортування.
Характеристики:
- підлога для кемпінгового тенту Naturehike CNK230WS014;
- колір – коричневий;
- матеріал – тканина Oxford 210D;
- розміри у розкладеному положенні – 438 х 380 см;
- розміри у складеному вигляді – 46 х 27 см;
- вага – 1.6 кг.
Артикул виробника: 6927595794470
id am-72869
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Вес | |
| Вес | 1.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Материал | тканина Oxford 210D |
| Размер | 438 х 380 см Ш х Д х В |
| Розмір в складеному стані | 46 х 27 см |
| Тип | Аксесуари до тентів |
| Тип товара | Тенти |
- Цена: 3 651 ₴





