
Двері до тенту для кемпінгу Naturehike CNK230WS014, 300х210см (із застібкою посередині)
3 651 ₴
- В наличии
- Код: 163704
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис дверей до тенту для кемпінгу Naturehike CNK230WS014, 300х210см (з застібкою посередині):
Двері призначені для кемпінгового тенту Naturehike CNK230WS014, щоб ви могли створити закритий, захищений простір для відпочинку. Виріб дозволяє швидко регулювати доступ всередину завдяки центральній застібці.
Двері пошиті зі щільної синтетичної тканини Oxford 150D, яка відштовхує вологу та блокує прямі сонячні промені. Завдяки високій щільності матеріал стійкий до розривів, розтягувань, добре тримає форму та служить довше за звичайні легкі навіси.
Розміри дверей у розкладеному вигляді становлять 300 х 210 см при вазі ~1 кг.
Характеристики:
- двері із застібкою для кемпінгового тенту Naturehike CNK230WS014;
- матеріал – тканина Oxford 150D;
- розміри у розкладеному положенні – 300 х 210 см;
- розміри у складеному вигляді – 46 х 23 см;
- вага – 1 кг.
Артикул виробника: 6927595794487
id am-72870
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Вес | |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Материал | тканина Oxford 150D |
| Размер | 300 х 210 см Ш х Д х В |
| Розмір в складеному стані | 46 х 23 см |
| Тип | Аксесуари до тентів |
| Тип товара | Тенти |
Информация для заказа
- Цена: 3 651 ₴





