
Стілець складаний Naturehike Stellaluna T04 CNK2550JJ022, вуглецева сталь, хакі
2 078 ₴
- В наличии
- Код: 163705
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис складаного стільця Naturehike Stellaluna T04 CNK2550JJ022, вуглецева сталь, хакі:
Стілець Naturehike Stellaluna T04 розкладається до розмірів 64 х 64 х 73 см. Анатомічна L-подібна спинка встановлюється під кутом 160°, що дозволяє повністю розслабитися та насолодитися відпочинком.
Конструкція розрахована на навантаження до 150 кг. Для стійкості на ніжках передбачені плоскі нековзні накладки, які виключають ймовірність провалювання стільця в м'який ґрунт і пісок.
Стілець Stellaluna T04 розрахований на використання просто неба — для цього у виробництві використано матеріали, стійкі до зовнішніх факторів:
- Верх з поліестеру 107T. Поліестерові волокна з алмазним переплетенням демонструють збільшену на 60% стійкість до розривів у порівнянні зі звичайними синтетичними тканинами. Поверхня матеріалу приємна на дотик, добре тримає форму та легко очищається.
- Каркас із вуглецевої сталі. Сталеві труби відрізняються високою жорсткістю та несприйнятливістю до деформації.
Посилені тканинні вставки в ключових точках захищають матеріал від зношування в місцях контакту з каркасом, продовжуючи термін служби виробу. Додатковий бонус — наявність бічних та задньої кишень для зберігання дрібних речей.
Стілець складається до розмірів 13 х 16 х 91 см у фірмовий чохол з ручкою, який є в комплекті.
Характеристики:
- колір – хакі;
- max навантаження – 150 кг;
- матеріал сидіння – поліестер 107T;
- каркас зі сталевих труб;
- є кишені для зберігання дрібних речей та нековзні насадки на ніжках;
- розміри встановленого стільця – 64 х 64 х 73 см;
- розміри у складеному положенні – 13 х 16 х 91 см;
- вага – 2.55 кг;
- чохол-сумка є в комплекті.
Артикул виробника: 6977465866004
id am-72871
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.55 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительные функции | кишені для зберігання дрібних речей |
| Материал | поліестер 107T, сталь |
| Размер | 64 х 64 х 73 см Ш х Д х В |
| Розмір в складеному стані | 13 х 16 х 91 см |
| Тип | Крісла |
| Тип товара | Меблі для кемпінгу |
- Цена: 2 078 ₴











