
Стілець складаний ультралегкий Naturehike CNK2350JJ018 Stellaluna L02, алюміній, оливковий
4 873 ₴
- В наличии
- Код: 163714
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис надлегкого складаного стільця Naturehike CNK2350JJ018 Stellaluna L02, алюміній, оливкового:
Затишний та простий у встановленні стілець — це те, що потрібно вдалині від дому, коли хочеться розслабитися після насиченого дня на природі. Конструкція має високу спинку, забезпечуючи повну підтримку спини та знижуючи навантаження на м'язи. До того ж у моделі передбачена невелика подушка.
Стілець витримує навантаження до 120 кг і несприйнятливий до впливу зовнішніх факторів (УФ-променів, вологи, температурних перепадів) завдяки використанню зносостійких матеріалів:
- Матеріал верху — тканина Оксфорд 600D. Щільна структура тканини запобігає появі розривів та механічних пошкоджень. Матеріал легко очищається та зберігає відтінок під час тривалої експлуатації, що продовжує термін служби крісла.
- Вставки з сітки. Ці елементи покращують циркуляцію повітря між тілом та матеріалом, перешкоджаючи надмірному потовиділенню під час відпочинку у спекотний сезон.
- Алюмінієвий каркас. Метал не деформується, не тріскається та не іржавіє навіть при постійному контакті з водою, тому стілець можна сміливо використовувати біля водойми та у вологу погоду.
З урахуванням розмірів 44 х 46 х 103 см у встановленому положенні, ніжки стільця доповнені нековзними насадками, які роблять конструкцію більш стійкою навіть у разі встановлення на нерівній, хиткій поверхні. Габарити складеної моделі становлять 56 х 18 х 15 см. Водночас стілець важить лише 1,35 кг, тому його легко переносити з місця на місце.
Характеристики:
- складаний стілець з високою спинкою для відпочинку на природі;
- колір – оливковий;
- max навантаження – 120 кг;
- матеріал верху – тканина Оксфорд 600D, сітка;
- матеріал каркаса – алюміній;
- є нековзні насадки на ніжках для підвищення стійкості;
- розміри при встановленні – 44 х 46 х 103 см;
- розміри у складеному вигляді – 56 х 18 х 15 см;
- вага – 1,35 кг.
Артикул виробника: 6976507669436
id am-72882
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.35 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Оливковый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительные функции | нековзкі накладки на ніжках |
| Материал | тканина Оксфорд 600D, алюміній |
| Размер | 44 х 46 х 103 см Ш х Д х В |
| Розмір в складеному стані | 56 х 18 х 15 см |
| Тип | Стільці |
| Тип товара | Меблі для кемпінгу |
- Цена: 4 873 ₴





