
Самонадувний килимок Naturehike CNK2550WS025, 30мм, зелений
2 156 ₴
- В наличии
- Код: 163720
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис самонадувного килимка Naturehike CNK2550WS025, 30мм, зеленого:
Універсальний надувний килимок Naturehike CNK2550WS025 підходить для сну в наметі, відпочинку на пляжі або пікніку. Використовуючи цей виріб, ви можете не просто відпочити, а по-справжньому відновитися — як після походу в горах, так і після купання в річці.
Завдяки щільній конструкції висотою 3 см, килимок ефективно ізолює від холоду, вологи та нерівностей землі, перетворюючи навіть кам'янисту поверхню на зручне місце для розслаблення.
Особливості килимка Naturehike CNK2550WS025:
- Швидке надування без зайвих зусиль. Килимок має вбудований клапан для самонадування: достатньо відкрити його, щоб килимок почав самостійно наповнюватися повітрям приблизно на 70%. За бажання можна трохи підкачати повітря для більшої пружності — вручну або за допомогою помпи.
- Матеріал — 100% поліестер з PVC. Міцний та водовідштовхувальний матеріал не вбирає вологу з землі та захищає від холоду. Тканина не шарудить під час руху і безпечна для людей з чутливою шкірою, оскільки не містить формальдегіду та інших шкідливих компонентів.
Розміри 200 х 65 см підходять для підлітків та дорослих — ви зможете витягнутися на повний зріст та почувати себе комфортно. Якщо хочеться більше простору, просто з'єднайте килимок з аналогічною моделлю за допомогою бічних кнопок.
Щоб скласти килимок, відкрийте клапан і згоніть виріб у компактний рулон Ø17 х 35 см.
Характеристики:
- колір – зелений;
- місткість – одномісний;
- матеріал – 100% поліестер, PVC;
- швидке надування при відкручуванні клапана;
- можна зʼєднати з іншим аналогічним килимком для збільшення місця для відпочинку;
- розміри в надутому положенні – 200 х 65 х 3 см;
- розміри у складеному вигляді – Ø17 х 35 см;
- вага – 1.38 кг;
- чохол для зберігання є в комплекті;
- офіційна гарантія – 1 рік.
Артикул виробника: 6977465866097
id am-72914
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.38 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Размер | 200 х 65 х 3 см Ш х Д х В |
| Розмір в складеному стані | 17 х 35 см |
| Тип | Килимки |
| Тип товара | Килимки, матраци, подушки |
- Цена: 2 156 ₴








