
Складане крісло-шезлонг BRS-Y06, бежевий
1 662 ₴
- В наличии
- Код: 163839
- +380 (67) 249-48-482ий
Опис складаного крісла-шезлонга BRS-Y06, бежевого:
За допомогою крісла BRS-Y06 ви можете облаштувати комфортне місце для відпочинку просто неба: на дачі, пікніку, риболовлі, в кемпінгу.
Конструкція розкладається до розмірів 150 х 52 х 85 см, гарантуючи повну підтримку тіла для максимального розслаблення. Водночас модель компактно складається до 92 х 19.5 х 16.5 см, що спрощує транспортування.
Основа конструкції — сталевий каркас, який витримує навантаження до 120 кг. Сидіння та інші частини крісла пошиті з поліефірної тканини Оксфорд 600D, стійкої до розривів та розтягування. Ще одна перевага тканини — гладка поверхня, яка відштовхує забруднення.
Нахил спинки можна регулювати та встановлювати під кутом 95°, 125°, 140° або 160°. У кріслі також є підсклянник та бічна кишеня для зберігання дрібних речей. Нековзні насадки на ніжках підвищують стійкість меблів у разі встановлення на хисткому ґрунті.
Характеристики:
- колір – бежевий;
- max навантаження – 120 кг;
- матеріал каркаса – сталь;
- матеріал сидіння та спинки – тканина Оксфорд 600D;
- регульований нахил спинки (95° / 125° / 140° / 160°);
- є нековзні насадки на ніжках + бічна кишеня для зберігання дрібних речей;
- розміри у встановленому положенні – 150 х 52 х 85 см;
- розміри у складеному вигляді – 92 х 19.5 х 16.5 см;
- вага – 3.64 кг.
Артикул виробника: BRS-Y06
id am-73155
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRS |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Сталь |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.64 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительные функции | Регульований нахил спинки (95 ° / 125 ° / 140 ° / 160 °) |
| Размер | 150 х 52 х 85 см Ш х Д х В |
| Розмір в складеному стані | 92 х 19.5 х 16.5 см |
| Тип | Крісла |
| Тип товара | Меблі для кемпінгу |
- Цена: 1 662 ₴









