Корзина
promo_banner

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (98) 153-48-87
+380 (67) 249-48-48
A99.com.ua
Корзина

Ніж Sencut Glenspar S25046-3

3 885 ₴

  • В наличии
  • Код: 163875
Ніж Sencut Glenspar S25046-3
Ніж Sencut Glenspar S25046-3В наличии
3 885 ₴
+380 (98) 153-48-87
КС
  • +380 (67) 249-48-48
    2ий
+380 (98) 153-48-87
КС
  • +380 (67) 249-48-48
    2ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Опис ножа Sencut Glenspar S25046-3:


Головна перевага моделі — повна симетрія конструкції. Завдяки двосторонньому замку та шпенькам, ніж однаково зручно відкривати та закривати як лівою, так і правою рукою. Завдяки відшліфованій механіці ніж відкривається миттєвим рухом великого пальця, що дозволяє швидко підготувати інструмент до роботи.


Клинок форми Clip Point має тонке вістря для точних робіт та довгу різальну кромку. Пряме заточування (Flat Grind) гарантує легкий вхід у матеріал. Ніж впевнено розрізає цупкий картон, мотузки або пластикову упаковку, а також підходить для акуратного нарізання продуктів. Товщина обуха 3 мм забезпечує необхідну міцність леза під час навантажень.


Поверхня сталі має захисне чорне покриття. Воно не відблискує на сонці та ефективно маскує дрібні подряпини, які з’являються під час активного використання.


Для створення Sencut Glenspar використані якісні та перевірені матеріали:



  • Нержавіюча сталь 9Cr18MoV. Вона довго тримає заточування і зовсім не боїться вологи. Ви можете бути впевнені, що ніж не підведе навіть після роботи у вологому середовищі.

  • Руків’я з натуральної мікарти (Canvas Micarta). Цей матеріал відрізняється особливою теплотою та приємними тактильними відчуттями. Мікарта забезпечує надійний хват, стаючи ще чіпкішою, якщо долоня стає вологою, та надає ножу класичного вигляду.


Ніж важить усього 95,1 г, тому він майже невідчутний у кишені. Надійна сталева кліпса дозволяє зручно закріпити його на поясі або спорядженні. Для максимальної зручності кліпсу можна переставити під ліву або праву руку.


Характеристики:



  • профіль клинка — Clip Point (зручний для точного різу);

  • матеріал клинка — нержавіюча сталь 9Cr18MoV;

  • твердість сталі — 58-60 HRC (довго залишається гострим);

  • обробка леза — Black (чорне покриття);

  • тип заточування — прямий;

  • матеріал руків’я — Canvas Micarta (коричневий колір);

  • замок — Crossbar Lock (зручний та безпечний);

  • повна довжина — 202,9 мм;

  • довжина клинка — 87,7 мм;

  • товщина обуху — 3 мм;

  • вага — 95,1 г;

  • особливості — кліпса переставляється під ліву чи праву руку.



Артикул виробника: S25046-3

id am-73356
Характеристики
Основные
ПроизводительSencut
Страна производительКитай
Гарантийный срок12 мес
СостояниеНовое
Материал рукояткиСталь
ЦветКоричневый
Вес с ножнами
Вес95.1 г
Пользовательские характеристики
Вид ножакишеньковий, туристичний, тактичний
Гарантія12 місяців
Довжина в складеному стані115.2 мм
Довжина клинка87.7 мм
Общая длина202.9 мм
Колір рукояткикоричневий
Марка сталі9Cr18MoV
Твердість клинка58-60 HRC
ТипНожі
Тип замкаCrossbar Lock
Тип заточенняпрямий
Тип ножаскладаний
Тип товараНожі
Товщина клинка3 мм
Форма клинкаclip-point
Чохол / піхвиДа
Информация для заказа
  • Цена: 3 885 ₴