
Сканер Canon CanoScan Lide 300 (6453890)
6 239 ₴
- В наличии
- Код: 165907
- +380 (67) 249-48-482ий
Компактний, стильний і доступний сканер для дому та офісу
Цей легкий і компактний планшетний сканер формату A4 зі стильним дизайном оснащений 4 кнопками управління EZ, які дозволяють з легкістю використовувати пристрій і виконувати скануванняІдеальне рішення для сканування з високою роздільною здатністю вдома або в офісі.
Стильний і компактний
CanoScan LiDE 300 відрізняється стильним дизайном і важить всього 1,7 кг, що робить цей пристрій доступним і компактним рішеннямВам навіть не буде потрібна розетка електромережі - для живлення пристрою досить USB-з'єднання з ПК або ноутбуком.
Легке управління
4 кнопки EZ дозволяють без зайвих зусиль виконувати автоматичне сканування, копіювання, відправлення по електронній пошті і обробку файлів PDF.
Висока швидкість роботи
Сканування з CanoScan LiDE 300 не займає багато часуСканування аркуша формату A4 з роздільною здатністю 300 точок на дюйм займає близько 10 секунд, що заощаджує дорогоцінний час і підвищує ефективність роботи.
Артикул виробника: 6453890
id yc-6453890
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Япония |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB |
| Автоматична подача документів | Немає |
| Артикул | 2995C010AD |
| Вес (кг) | 1.7 кг |
| Вибір роздільної здатністі, dpi | 25 - 19200 |
| Градація сканування (відтінки сірого) | 16 біт на вході -> 8 біт на виході |
| Градація сканування (колір) | 48 біт на вході, 48/24 біти на виході |
| Двостороннє сканування | Немає |
| Источник света | 3-кольорові (RGB) світлодіоди |
| Додається ПО | Scan Gear для Windows і Scan Utility для Windows |
| Энергопотребление | Прибл. 4,5 Вт (у режимі роботи, макс.) Прибл. 0,3 Вт (у режимі очікування) |
| Питание | Від USB |
| Кнопки простого сканування | 4 кнопки (PDF, АВТОМАТИЧНЕ СКАНУВАННЯ, КОПІЮВАННЯ, ВІДПРАВКА) |
| Цвет | Черный |
| Максимальний розмір документа | A4/Letter (216 x 297 мм) |
| Оптична роздільна здатність, dpi | 2400 x 2400 |
| Назначение | Для дома |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP189 Нормальна робота гарантується тільки на ПК з попередньо встановленою ОС Windows 7 або більш пізньої версії. OS X 10.11.6, macOS 10.12 ~ macOS 10.13 |
| Розміри, см | 25 x 36.7 x 4.2 |
| Скануючий елемент | Контактний датчик зображення (CIS) |
| Швидкість попереднього перегляду | Прибл. 9 секунд |
| Швидкість при скануванні (відтінки сірого, Ч/Б) | 4,3 мс на лінію (2400 точок на дюйм) 2,2 мс на лінію (1200 точок на дюйм) 1,3 мс на лінію (600 точок на дюйм) 2,2 мс на лінію (300 точок на дюйм) |
| Швидкість при скануванні (кольоровий) | 14,8 мс на лінію (2400 точок на дюйм) 6,6 мс на лінію (1200 точок на дюйм) 3,8 мс на лінію (600 точок на дюйм) 2,2 мс на лінію (300 точок на дюйм) |
| Швидкість сканування (10 х 15 см, 300 точок на дюйм, колір) | Прибл. 5 секунд |
| Швидкість сканування (A4, 300 точок на дюйм, колір) | Прибл. 10 секунд |
- Цена: 6 239 ₴







