
Гарнітура ERGO VM-730 Type-C Білий (6918163)
349 ₴
196 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: 166249
- +380 (67) 249-48-482ий
СТИЛЬНА ТА СУЧАСНА ДРОТОВА ГАРНІТУРА З ІНТЕРФЕЙСОМ USB TYPE-C
Модель ERGO VM-730 TYPE-C являє собою повнофункціональну дротову гарнітуру у форматі вкладишів, яка для своєї роботи не потребує підзаряджання і з’єднується з джерелом звуку за допомогою порту USB Type-CЦе дозволяє використовувати дані навушники з тими сучасними смартфонами, планшетами та ноутбуками, де не передбачено класичний аудіороз’єм 3,5 ммДва варіанти кольорового забарвлення – чорний і білий – допоможуть підібрати відповідний дизайн до власних потреб і вподобань.
ЯКІСНИЙ ЗВУК, НАДІЙНЕ З’ЄДНАННЯ
Завдяки дротовому під’єднанню до джерела звуку користувач отримує максимально швидку передачу сигналу без найменших затримок, що особливо сподобається поціновувачам мобільних ігор і динамічного відеоЯкісні великі динаміки діаметром 14,2 мм забезпечують насичене звучання як басів, так і високих частот.
ВІДМІННИЙ ФУНКЦІОНАЛ ДЛЯ ЗРУЧНОГО КОРИСТУВАННЯ ТА НАДІЙНОГО ЗВ’ЯЗКУ
Наявність у цих навушниках блоку управління з кнопками гучності та вбудованого мікрофону перетворює дану модель на повнофункціональну гарнітуру, за допомогою якої легко та зручно не лише прослуховувати музику, але й розмовляти телефоном і керувати дзвінками.
Артикул виробника: 6918163
id yc-6918163
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ergo |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VM-730W |
| Длина провода | 1.2 м |
| Діаметр мембрани випромінювачів | 14.2 мм |
| Змінні амбушюри | Немає |
| Кріплення мікрофону | Фіксоване |
| Число каналов | Стереофонічні |
| Материал корпуса | Пластик |
| Направленість мікрофона | Всенаправлений |
| Наявність мікрофона | Є |
| Сопротивление | 32 Ω (Ом) |
| Основной цвет | Белый |
| Особливості кабеля | Круглий |
| Покриття роз'єма | Нікельований |
| Назначение | Для портативної техніки |
| Підключення кабеля | Двостороннє |
| Регулювання гучності | Є |
| Разъем | USB Type-C |
| Розташування мікрофона | На дроті |
| Система активного шумопоглинання | Немає |
| Тип излучателей | Динамічні |
| Тип элементов питания | Немає |
| Тип кабеля | Симетричний |
| Тип конструкции | Вкладиші |
| Тип крепежа | Кріплення у вухах |
| Тип подключения | Дротові |
| Функціональні клавіші | Відповісти/закінчити розмову, пауза/відтворення, перемикання музичних треків, регулювання гучності |
| Частотный диапазон | 20 Гц - 20 кГц |
| Частотний діапазон мікрофона | 100 Гц – 10 кГц |
| Чохол в комплекті | Немає |
| Чувствительность | 115 дБ ± 3 дБ |
| Чутливість мікрофона | -42 дБ |
- Цена: 196 ₴





