
Принтер Kyocera Ecosys PA2101cx (7050883)
18 979 ₴
- В наличии
- Код: 166398
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Технологія друку: Лазерна
Максимальний формат друку: А4
Роздільна здатність друку: 1200 x 1200 dpi
Інтерфейси: USB
Артикул виробника: 7050883
id yc-7050883
Артикул виробника: 7050883
id yc-7050883
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kyocera |
| Страна производитель | Япония |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Принтер |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 110C253NL0 |
| Вес (кг) | 22 кг |
| Дротове підключення | USB |
| Энергопотребление | Друк: 345 Вт Режим готовності: 33 Вт Режим сну: 0.4 Вт |
| Цвет | Белый |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 1200 х 1200 |
| Місткість вихідного лотка | Макс. вихідна ємність: 150 аркушів лицем вниз Макс. вхідна ємність з опціями: 550 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 550 аркушів |
| Назначение | Для малого офісу |
| Підтримка ОС | Усі сучасні операційні системи Windows, Mac OS X версії 10.8 або вище, UNIX, LINUX, а також інші операційні системи за запитом. |
| Підтримувані розміри паперу | Багатофункціональний лоток на 50 аркушів; 60–220 г/м²; A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Custom (70 x 148 мм – 216 x 356 мм) Універсальна касета на 250 аркушів; 60–163 г/м²; A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Custom (105 x 148 –21 |
| Розміри, см | 41 х 32.9 х 41 |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип | Принтер |
| Тип друку | Кольоровий |
| Время разогрева | Приблизно 32 секунди або менше від моменту ввімкнення |
| Частота процессора | ARM Cortex-A53 single core 1.0GHz МГц |
| Швидкість монохромного друку | До 21 сторінки за хвилину у форматі A4 у кольорі та чорно-білому режимі |
| Шрифти | 93 масштабовані шрифти для PCL/PostScript, 8 шрифтів для Windows Vista, 1 растровий шрифт, 45 штрих-кодів (наприклад, EAN8, EAN13, EAN128) з автоматичним генеруванням контрольних сум, а також підтримка двовимірних штрих-кодів PDF-417 під PRESCRIBE (PCL та |
Информация для заказа
- Цена: 18 979 ₴


