
Багатофункціаональний пристрій Canon i-SENSYS MF667Cdw EU (7186340)
26 539 ₴
- В наличии
- Код: 166640
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Технологія друку: Лазерний
Максимальний формат друку: А4
Роздільна здатність друку: 1200 x 1200 dpi
Інтерфейси: USB, Wi-Fi
Артикул виробника: 7186340
id yc-7186340
Артикул виробника: 7186340
id yc-7186340
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Япония |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Бездротове підключення | Wi-Fi |
| Вбудований факс | Да |
| Глибина кольорового сканування | 24 бит/24 бит (вход/выход) |
| Градація сканування (відтінки сірого) | 256 |
| Груповий набір/адресати | 299 |
| Двостороннє копіювання | 2-стороннє на 2-стороннє (автоматично); |
| Дисплей | Кольоровий сенсорний РК-екран 12.7 см |
| Додаткові характеристики | Резервне копіювання пам'яті: Постійне резервне копіювання пам'яті факсу (резервне копіювання за допомогою флеш-пам'яті); Двостороння передача факсів: Так (передача та прийом); Режим прийому: Лише факс, автоматичне перемикання факс/телефон, режим відпові |
| Дротове підключення | USB |
| Кількість копій за цикл | 999 |
| Макс. ширина області сканування | 216 мм |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 1200 х 1200 |
| Мови принтера | UFRII, PCL 5c2, PCL6, Adobe® PostScript3 |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Обсяг пам'яті | 1 ГБ |
| Поля друку | 5 мм - зверху, знизу, зліва та праворуч 10 мм - зверху, знизу, зліва та праворуч (конверт) |
| Послідовна передача | 310 |
| Назначение | Для малого офісу |
| Производительность | Макс. 30 000 сторінок на місяць літр/хв |
| Підтримка ОС | Windows® 11 / Windows® 10 / Server® 2025 /Server® 2022 / Server® 2019 / Server® 2016 Mac OS X version 10.15 & up Linux |
| Підтримувані розміри паперу | Касета: A4, A5, A5 (альбомна орієнтація), B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, листівка, індексна картка, конверт (COM10, DL, C5, Mon. 76.2 х 127 мм, макс. 216 x 355.6 мм. Багатофункціональний |
| Режими копіювання | Текст/фотографія/мапа (за замовчуванням), текст/фотографія/мапа (якість), надруковане зображення, текст; |
| Рекомендований обсяг друку | 250 - 2500 сторінок на місяць |
| Ресурс картриджа (звичайний папір) | Картридж 75 чорний (1400 сторінок) Картридж 075H чорний (3500 сторінок) Картридж 075 блакитний (1300 сторінок) Картридж 075H блакитний (2500 сторінок) Картридж 075 пурпуровий (1300 сторінок) Картридж 075H пурпуровий (2500 сторінок) Картридж 075 жов |
| Роздільна здатність копіювання | 600 x 600 dpi |
| Роздільна здатність сканування | Оптична: до 600 x 600 пікселів на дюйм; Покращена: до 9600 x 9600 пікселів на дюйм |
| Роздільна здатність факсу | Стандартна: 200 x 100 dpi Висока: 200 x 200 dpi Надвисока: 200 x 400 dpi Ультрависока: 400 x 400 dpi |
| Стандартні картриджі | Картридж 75 чорний Картридж 075H чорний Картридж 075 блакитний Картридж 075H блакитний Картридж 075 пурпуровий Картридж 075H пурпуровий Картридж 075 жовтий Картридж 075H жовтий |
| Совместимость | TWAIN, WIA, ICA |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип | Скануюче скло, 2-сторонній АПД (один прохід) |
| Тип друку | Кольоровий |
| Тип бумаги | Звичайний папір, перероблений папір, щільний папір, тонкий папір, кольоровий папір, крейдований папір, етикетки, листівки, конверти |
| Час виходу першої сторінки | Кольоровий друк: приблизно 10.93 секунд або менше; Чорно-білий друк: приблизно 10.90 секунд або менше |
| Время разогрева | Приблизно 13 секунд або менше з моменту живлення |
| Частота процессора | 1200MHz МГц |
| Швидкісний набір | 281 |
| Швидкість копіювання | Одностороння (A4): до 25 стор./хв.; Двостороння (A4): до 15 стор/хв. |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт/с (до 3 секунд/сторінка10) |
| Швидкість монохромного друку | До 25 стор/хв (A4); До 45.3 стор/хв (A5-альбомна орієнтація) |
| Швидкість монохромного друку (двостороннього) | До 15 стор/хв (A4) |
| Скорость сканирования | Односторонній монохромний друк: 50 стор./хв (300 x 300 dpi); Односторонній кольоровий друк: 40 стор./хв (300 x 300 dpi); Двосторонній монохромний друк: 100 стор./хв (300 x 300 dpi); Двосторонній кольоровий друк: 80 стор./хв (300 x 300 dpi); Одност |
| Шрифти | 93 шрифт PCL 136 шрифтів PostScript |
| Плотность бумаги | Касета: від 60 до 163 г/м² (до 200 г/м² для крейдованого паперу) Багатофункціональний лоток: від 60 до 163 г/м² (до 200 г/м² для крейдованого паперу) ADF: від 50 до 105 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 26 539 ₴






