
Ноутбук HP 250R G10 (B3AF7AT) Сріблястий
37 188 ₴
- В наличии
- Код: 190366
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HP 250R G10 HP 250R — це тонкий і легкий 15,6-дюймовий ноутбук G10 з готовими до використання функціями корпоративного рівня. Його зручно брати з собою куди завгодно. Потужний процесор Intel, швидка оперативна пам'ять та місткий накопичувач забезпечують високу продуктивність для щоденних завдань. Гнучке рішення для бізнесу Сучасний HP 250R має все необхідне, щоб відповідати вимогам динамічної роботи та підвищувати ефективність щодня. Перевірена надійність Ноутбук протестовано за стандартом MIL-STD, що гарантує відповідність суворим вимогам HP до міцності та довговічності. Enhanced Sign-in Security (ESS) Захистіть дані та мінімізуйте ризики злому чи атак завдяки біометричній автентифікації з ESS. Екологічність у кожній деталі Для виготовлення HP 250R G10 використовується упаковка зі 100% перероблюваних екологічних матеріалів.
Артикул виробника: B3AF7AT
id dc-571789
Артикул виробника: B3AF7AT
id dc-571789
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цвет | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.59 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | Intel Core 3 100U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкость аккумулятора | 41 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 360х236х18.6 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ GB |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | 250 |
| Серія процесора | Intel Core 3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,2 - 4,7 ГГц МГц |
Информация для заказа
- Цена: 37 188 ₴








