
Ноутбук Asus V16 V3607VU-RP118 (90NB15Q1-M00EE0) Чорний
80 946 ₴
- В наличии
- Код: 190692
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для ігор та творчості Чи готові дати волю своїй уяві? Зустрічайте ASUS V16 – ваша перепустка у безмежний світ ігор та творчості! Футуристичний дизайн із синім підсвічуванням клавіатури виділяє його візуально, а всередині ховаються потужні компоненти, такі як процесор Intel Core (Series 2) та відеокарта GeForce RTX 40-ї серії для ноутбуків. Незалежно від того, підкоряєте ви віртуальні світи або працюєте над креативними проектами, ASUS V16 забезпечить все необхідне для вашого комфорту. Політ фантазії Матово-чорне оздоблення корпусу виділяє вишуканий стиль, а гладка текстура обіцяє комфорт при використанні. Унікальний дизайн ноутбука ASUS V16 вмить виділяє його серед конкурентів. Синє підсвічування Футуристичне синє підсвічування клавіатури допомагає бачити клавіші навіть у темряві та додає сучасного стилю всьому устрою. З таким аксесуаром ви залучатимете погляди в будь-якій обстановці. Оригінальні ковпачки клавіш Клавіші WASD та клавіші зі стрілками зроблені прозорими – гарне та зручне рішення. логотип ASUS Розкішною нотою у лаконічному вигляді пристрою виступає витончений логотип ASUS. Діагональний візерунок Текстуровані бічні панелі відображають світло, трохи змінюючи зовнішній вигляд ноутбука в залежності від обстановки. Нові правила гри ASUS V16 дозволить грати у відеоігри і займатися креативними проектами без обмежень і в будь-якій обстановці, оскільки має потужну конфігурацію, яка включає процесор Intel Core (Series 2) і відеокарту серії NVIDIA GeForce RTX 40 для ноутбуків, доповнені швидкісною оперативною і користувальницькою пам’яттю. Висока продуктивність Які б завдання перед ним не ставилися, цей ноутбук впорається з ними легко і невимушено, адже він оснащений сучасним процесором Intel Core (Series 2), який поєднує чудову продуктивність, у тому числі в багатозадачному режимі з високою енергоефективністю. Максимальне занурення у гру Графічна підсистема представлена ??відеокартою GeForce RTX 40 для ноутбуків, що підтримує трасування променів у режимі реального часу та функції штучного інтелекту, у тому числі ІІ-масштабування DLSS 4 з генерацією кадрів Multi Frame Generation. Це дозволяє отримати високу швидкість і в іграх, і в додатках креативних.
Артикул виробника: 90NB15Q1-M00EE0
id dc-577289
Артикул виробника: 90NB15Q1-M00EE0
id dc-577289
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Тайвань |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.95 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core 7 240H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкость аккумулятора | 63 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Производитель процессора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 357х250.7х22 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4050 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ GB |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 6 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | V |
| Серія процесора | Intel Core 7 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,5 - 5,2 ГГц МГц |
Информация для заказа
- Цена: 80 946 ₴











