
Мережевий адаптер Lenovo 34pin 12v 1.5 А ззу блок живлення для планшетів
335 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 85690
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ЗЗП Lenovo 34pin 12v 1.5 А для планшетів
Мережевий зарядний пристрій Lenovo 1500 мА — це зарядний пристрій із можливістю заряджати планшетні комп'ютери від мережі змінного струму.
Він же блок живлення
Він же мережевий адаптер
Конектор 34pin
Підходить наприклад для Lenovo IdeaPad K1 / S1
18W потужність
12V / 1.5A
Колір чорний
Кабель невід'єний
id afm89781770 ruk00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sertec |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для планшета |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Чорний |
| Номінальна сила струму | 1.5 А |
| Потужність | 18 Вт |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴


