
Монопод тринога тримач Xiaomi Bracket Self-timer FBA4070US/FBA4053CN чорний
2 490 ₴
- В наявності
- Код: 94067
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монопод Xiaomi Bracket Self-timer Black
| Модель: | Xiaomi Bracket Self-timer Black (XMZPG01YM) |
| Бренд: | Mi |
| Цвет: | Чорний |
| Сумісність: | Android 4.3 і вище, iOS 5 і вище |
| Ширина екрана смартфона: | 56 - 89 мм |
| Протокол Bluetooth: | 3.0 |
| Тип інтерфейсу (для заряду): | Micro USB |
| Ємність акумулятора: | 55/60 мАч (min/typ) |
| Довжина в розкладеному вигляді: | 440 мм |
| Розмір: | 45*49.5*190 мм |
| Вага нетто: | 155 г |
Артикул: XMZPG01YMB / FBA4070US / FBA4053CN
id KOAMI358 ci318637 mk59097 sk24299, bgs0003 fi51777 itm13910
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Монопод для селфи |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 440 мм |
| Максимальне навантаження | 1.2 кг |
| Тип головки | 2D |
| Вага | 0.155 кг |
| Кількість секцій | 4 |
| Довжина у складеному стані | 190 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴



