
Чохол-книжка BeCover Smart для iPad Air 3 2019 (703777) Темно-синій
649 ₴
- В наявності
- Код: 92545
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Обкладинка-підставка BeCover Smart Case для Apple iPad Air 3 2019 Deep Blue (703777) Темно-синій
Чохол Smart Cover від ТМ BeCover для планшета посідають почесне місце серед захисних і практичних аксесуарів у світі планшетів. Щоб максимально зберегти колишні розміри пристрою, плюс захистити екран від пошкоджень, радимо використовувати саме обкладинку. Він максимально ефективно впорається з цим завданням. Також легко перетворюється на підставку, для комфортної роботи з текстом, перегляду відео та відеодзвінків. Якщо Ви використовуєте планшет для роботи, цей аксесуар слугуватиме Вам надійним помічником.
id elm1032671
505204
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрану пристрою | 10.5" |
| Тип застежки | Магніт |
| Висота пристрою | 255 мм |
| Ширина пристрою | 179 мм |
| Товщина пристрою | 13 мм |
| Колір | Темно-синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | BeCover |
| Країна виробник | RPC |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Штучна шкіра + пластик |
| Стан | Нове |
- Ціна: 649 ₴





