
Блок живлення 12 Вольт 2 Ампера для супутникового ресивера PAG024F
299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 180049
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер супутникового ресивера PAG024F. Блок живлення до DreamBox DM500
Кабель живлення 220V йде в комплекті.
Ми гарантуємо надсилання справного та перевіреного товару.
Вихідна напруга: 12 вольтів
Вихідний струм 2 Ампери
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Вид | Адаптер |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Потужність | 24 Вт |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Призначення | Універсальне |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Тип | Мережевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴




