
Зарядний пристрій BASEUS Mirror Lake Display 3 спідниці 3.4 A з екраном
1 179 ₴
- Немає в наявності
- Код: 97121
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Адаптер мережевий BASEUS Mirror Lake Display 3 USB 3.4A
Повна назва Baseus USB Wall Charger 3xUSB 3.4A Mirror Lake Intelligent Digital Display (CCALL-BH01)
Оригінальний товар.
Порти 3xUSB
Сила струму сумарна 3.4A
Серія Mirror Lake Intelligent Digital Display
Колір чорний
| Тип підключення | Мережева |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Роз'єми | USB |
| Потужність | 17 Вт |
| Сила тока | 3.4 A |
| Кількість USB-портів | 3 USB |
| Матеріал | Пластик |
| Гарантія | 12 місяців |
Категорія: Зарядні пристрої, Мережеві (адаптери)
Артикул CCALL-BH01/CCALL-BH02 — чорний/білий кольори
id tp00041607 ksm00 мк00000077783 ап1539 ап14318 мк77783 mm2000000985855 мм2000000934785 fi133241 mia00000011957
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальне |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Номінальна сила струму | 3.4 А |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Стан | Новий |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Тип роз'єму | USB |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 179 ₴


