
Переносний стерилізатор Usams Us-Zb134 Handheld Ultraviolet Disinfection Lamp Pink
844 ₴
- В наявності
- Код: 97079
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переносний стерилізатор Usams Us-Zb134 Handheld Ultraviolet Disinfection Lamp Pink
Компактний ручний ультрафіолетовий дезінфектор — лампа
З турботою про здоров'я й чистоту, ми надаємо компактні УФ-стерилізатори, які можна брати із собою в дорогу
Адже потреба в дезінфекції та стерилізації тільки зростає.
| МАТЕРІАЛ | ABS+PC |
| ПІТАНІЯ | 2000 mAh |
| ПОТУЖНІСТЬ UVC | 7 Вт |
| ГАБАРИТЫ | 219x34x40 мм |
| ВАГА | 270 г |
id dm89237 ci635311
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Вид стерилізації | Ультрафіолетова |
| Режими роботи | Дезінфекція, Стерилізація |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Сфера застосування | Побутова |
| Тип | Стерилізатор |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 844 ₴




