-15%

Машинка для стриження ENCHEN Hummingbird Hair Clipper чорна
915 ₴
777 ₴
- В наявності
- Код: 94486
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки ENCHEN Hummingbird Hair Clipper
Якісне та плавне обрізання волосся
Машинка для стриження волосся ENCHEN забезпечує плавне обрізання волосся, завдяки використанню професійної сталевої T-подібної різальної головки з товщиною лез 0.3 мм.
3 змінні насадки
Крім того, ви можете контролювати довжину стрижки (від 0.5 до 15 мм), завдяки наявності 3 змінних гребенів.
Потужний двигун
Машинка для стриження ENCHEN має номінальну потужність 10 Вт і обладнана двигуном зі швидкістю роботи до 7100 об/хв.
Акумулятор на 1500 мА·год
Машинка для стриження волосся ENCHEN обладнана акумулятором ємністю 1500 мА·год. Час заряджання становить 3 години. За повністю зарядженого акумулятора, машинку можна використовувати безперервно впродовж приблизно 4 годин.
| Тип: | Машинка для стриження волосся |
| Бренд: | Enchen |
| Матеріал: | ABS-пластик |
| Вхід: | DC 5V |
| Час заряджання: | 2.5 - 3 ч |
| Ємність акумулятора: | 1500 мАч |
| Розмір: | 40 х 145 мм |
| Вага: | 200 г |
| Цвет: | Чорний |
| Комплектація | Машинка для стриження, 3 насадки, USB-кабель |
- Три змінні насадки для контролю довжини волосся, що зістригається від 0.5 до 15 мм
- Професійна сталева T-подібна головка з товщиною лез 0.3 мм
- Низький рівень шуму — приблизно 55 дБ у максимальному режимі
- Швидкість роботи до 7100 обертів за хвилину, потужність 10 Вт
- 4 години автономного використання, батарея 1500 mAh
id onete00 rf099 ci629865
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Ні |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 3 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 15 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777 ₴



