-22%

Переходник Xiaomi Type-C to Audio cable SJV4091TY
345 ₴
270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 94905
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перехідник Xiaomi Type-C to Audio cable
Кабель перехідник USB-C на 3.5 мм стане справжньою знахідкою для користувачів сучасних смартфонів, які позбавлені старого роз'єму для навушників 3.5 мм. З його допомогою можна під'єднати навушники з роз'ємом 3.5 мм до універсального порту USB Type-C смартфона, але водночас до цього ж роз'єму можна під'єднати зарядний пристрій або інший ґаджет, з роз'ємом USB Type-C.
| Найменування: | Кабель Type-C - 3.5mm Audio/Charging 2-in-1 adapter |
| Бренд: | Xiaomi / ZMi |
| Тип інтерфейсу: | USBType-C-х2 audio 3.5 мм х1 |
| Довжина: | 12 см |
| Цвет: | Білий |
Альтернативні назви:
- Xiaomi USB Type-C to Audio 3.5mm
- Кабель Xiaomi ZMi AL711 Type-C - 3.5mm Audio/Charging 2-in-1 adapter (White)
- Адаптер ZMI Type-C / AUX 3,5 мм black (AL71A)
- Перехідник Xiaomi Type-C to Audio cable
Артикул:
SJV4091TY / MTCYAAC / ZMi AL711 / AL71A
id asp-822619 tuv-18059 rf-000002356 ci-623543
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Перехідник |
| Колір | Білий |
| Довжина кабелю | 0.1 м |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴


