
Фільтр мережевий Xiaomi Mi Power Strip 3 розетки та 3 USB-порти чорний
1 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 94921
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Фільтр мережевий Xiaomi Mi Power Strip 3 розетки та 3 USB-порти чорний
Подовжувач завжди є в кожному домі і часто не один, але не всіх вони влаштовують. Постійно стикаючись із їхніми вадами, ми почали замислюватися про те, як їх поліпшити. Для комфортного використання ми змоделювали подовжувач із 3 USB-портами, оскільки кількість ґаджетів у повсякденному житті збільшується і виникає проблема з їх підзаряджанням.
Крім того, для того, щоб наш пристрій відповідав зовнішньому вигляду інших аксесуарів для дому, ми ретельно проробляли дизайн. Усі деталі подовжувача виготовлені на замовлення з високоякісних матеріалів. площа, що займається, порівнюючи зі стандартними подовжувачами, менш ніж на 50%, ввімкнена трирівнева безпека.
Простий, елегантний, компактний — все це зроблено не тільки для того, щоб ви могли непомітно ховати під столом, але й для того, щоб використовувати як настільний аксесуар. Поліпшення зовнішнього вигляду подовжувача звичайно ж не може «перевернути світ, з ніг на голову», однак може неабияк полегшити ваше життя.
| Вага: | 300 г (з кабелем) |
| Матеріал корпусу: | Термостійкий негорючий PC-пластик |
| Довжина шнура: | 1.8 метра |
| Число розеток: | 3; 3 USB |
| Тип розеток: | Європейська (Тип - F); Американська без заземлення (Тип-А) австрійська (Тип - I); |
| Вхідна вилка: | Евро |
| Вимикач: | Є |
| Дріт: | Трижильний |
| Максимальне навантаження: | до 10 А, 2500 Вт, 250 В |
| Вхідні параметри: | 10 A, 250 В ~ |
| Вихідні параметри: | 10 А, 250 В |
| Вхідні параметри USB: | 100-240 В ~, 50 / 60 Гц, 0.5 А |
| Вихідні параметри USB: | Під час використання одного USB-входу: 5 В - 2.1 А; Сумарово, у разі використання всіх трьох USB-входів: 5В - 3.1 А |
| Робочі параметри: | Робоча температура — -10 ℃~ +40 ℃ Вологість — 10% — 90% RH (без конденсату) |
| Цвет: | Чорний |
| Комплектація: | 1 x Подовжувач 1 x Інструкція користувача |
XMCXB01QM Black (NRB4028CN)
id se0504 al00 AMI678
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вимикач | Так |
| Заземлення | Ні |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Захисна кришка | Ні |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Кількість жил | 3 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Зовнішня розетка | Ні |
| Спосіб намотування кабелю подовжувача | Ручна |
| Тип подовжувача | Подовжувач |
| Намотування на рамку | Ні |
| Мережевий роз'єм | Так |
| Вхідна вилка | Євро |
| Вихідна розетка | Євро |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 099 ₴


