IP-камера Mijia 1080p wall mounting smart Camera (MJSXJ05CM)
IP-камера MiJia Dome 360° — камера відеоспостереження, яка зафіксує навіть незначний рух будинку або офісі. Модуль камери обертається на кут 360°. Камеру можна закріпити як на столі, так і на стіні або стелі. У разі недостатнього освітлення вона сама активує роботу ІЧ-датчиків.
Камера знімає відео з максимальною роздільною здатністю 1080p і має слот для карт MicroSD.
- Кут повороту камери 360°
- Можливість кріплення на стелю/стіну
- Панорамне знімання
- Віддалене керування зумом
- ІЧ-датчики (нічне знімання)
- Три способи зберігання даних
- Тиха робота
| Тип: | IP-камера |
| Бренд: | MiJia |
| Цвет: | Білий |
| Розміри: | 118x78x78 мм |
| Вага: | 239 г |
| Живлення: | 5 В, 2 А |
| Кут огляду камери: | 100.4° |
| Роздільна здатність: | 1080P |
| Діапазон дії ІЧ-датчика: | До 9 м |
| Робоча температура: | -10℃ ~ 50℃ |
| Інфрачервоний датчик нічного бачення: | 940 нм |
| Пам'ять: | MicroSD Card (макс. 32 Гб), Xiaomi Cloud, сховище роутерів |
| Аудіоканал: | Вбудований мікрофон/динамік |
| Фокусна відстань об'єктива: | 3.9 мм |
| Бездротова мережа: | WIFI 2.4GHz; 802.11b/g/n |
| Сумісність: | iOS7.0 або Android 4.0 і вище |
| Комплектація: | Камера, інструкція, кріпильна планка, шурупи |
Артикули можливі — MJSXJ02CM, MJSXJ05CM, MIXJ04CM, QDJ4041GL, QDJ4058GL, QDJ4026CN, QDJ4057CN, JTSXJ02CM
id maka00 ol 596130727ol721293825 ol716344590 al615086 mk77638 sk24596 ci335050 sg22569 koami637 KOAMI804 miod000000415 mf160833
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Форм-фактор | Міні |
| Застосування | Внутрішня |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 555 ₴




