
Автомобільний зарядний пристрій Hoco E45 Happy route 2.4 A with wireless FM transmitter чорний
680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 95052
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Автомобільний зарядний пристрій Hoco E45 Happy route 2.4 A with wireless FM transmitter чорний
| СУМІСНІСТЬ | Універсальна |
| ТИП ЗАРЯДНОГО СТРІВОСТІ | Автомобільне |
| СИЛА ТОКА | 2.4A |
| РОЗ'ЄМ ПІД'ЄДНАННЯ ДО ПРИСТРОЇМУ | USB |
| СЛОТОВ ЗАРЯДКИ | 2 |
| ДОДАТКОВО | FM-трансмітер (87.5-108 МГц), підтримка TF карт до 32GB |
id dm86940
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴



