Автохолодильник Thermo CBP-22 (4823082715534)
Автохолодильник Thermo CBP-22 22 л 4823082715534 — ізотермічний бокс об'ємом камери 22 літри.
Цей пристрій здатний охолоджувати продукти до температури на 25 градусів нижче довкілля й нагрівати на 65 градусів вище повітря навколо пристрою.
Серед плюсів термобокса варто згадати систему захисту від вологи та ураження електричним струмом.
id ca4823082715534
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 71 Вт |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Загальний об`єм | 22 л |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 50 град. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499 ₴







