Автохолодильник компресорний CBP-C-32 32 литра
id ca4823082715558
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В, Мережа 24 В |
| Тип автохолодильнику | Компресорний |
| Режими роботи | Охолодження |
| Загальний об`єм | 32 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 18 град. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36.4 мм |
| Ширина | 43.3 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Вага | 8.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 777 ₴







