Веб-камера TRUST Trino HD video Webcam (18679)
Стильна вебкамера HD (720p) зі зручним вбудованим мікрофоном чудово підходить для відеочатів. Підтримуйте зв'язок із друзями та рідними в усьому світі з HD-вібкамерою Trust Trino. Тепер ви маєте можливість розмовляти так, ніби ви перебуваєте в одній кімнаті. Просто під'єднайте USB-кабель і діліться особливими моментами в житті, не встановлюючи жодних драйверів.
Ця вебкамера забезпечує високу роздільну здатність до 8 мегапікселів. Вона створена спеціально для онлайн-відеочатів на платформах, як-от Skype, YouTube та ін. Автоматичний баланс білого та фіксований фокус гарантує чітке та різке зображення під час використання камери як за денного світла, так і ввечері. А спеціальна кнопка дає змогу робити світлини з роздільною здатністю до 8 мегапікселів.
Артикул 18679_TRUST
id dc-273172 mcrt-189140
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Країна виробник | Китай |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Інтерфейси | USB 2.0 |
| Мікрофон | Вбудований |
| Кріплення | Прищіпка |
| Особливості | Автоматичне фокусування |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Вага | 88 г |
- Ціна: 550 ₴





