Автомобільний зарядний пристрій ZMI 18W QC3.0 silver
Зарядний пристрій ZMI 18W QC3.0 Fast Car Charger — це якісний, стильний і надійний ґаджет від перевіреного популярного виробника. Ця модель гармонійно поєднує в собі компактність, високі технології, функціональність і довговічність.
Зарядний пристрій ZMI 18W QC3.0 Fast Car Charger вирізняється компактними розмірами, багодаря чому легко поміститься в бардачок авто. Автомобільна USB-зарядка виготовлена із сучасних і надійних матеріалів з урахуванням усіх наявних стандартів і вимог. Для виготовлення використовувався метал і пластик, тому пристрій довго слугуватиме і практично не схильний до зношування.
Зарядний пристрій ZMI 18W QC3.0 Fast Car Charger є розумним ґаджетом, що дає змогу легко та швидко зарядити смартфон, планшет, ноутбук тощо.
Цікавою особливістю зарядного пристрою ZMI 18W QC3.0 Fast Car Charger є спеціальна LED-підсвітка за контуром. У такий спосіб ви самостійно зможете контролювати робочий стан. Стильна підсвітка вигідно доповнює стильний мінімалістичний дизайн.
Ap821 модель
id ci623516 levch00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZMI |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Автомобільний |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 750 ₴






