Блок живлення 65w Сзу Xiaomi Baseus GaN Mini Quick Travel BS-C915
Виробник Baseus
Тип Блок живлення
| Модель: | BS-C915 |
| Вхід: | АС 100-240 В ~, 50/60 Гц, 1.5 АМах |
| Вихід Туре-C1: | DC 3.3-11В 3A, 5В 3A, 9В 3A, 12В 3A, 15В 3A, 20В 3.25A Max |
| Вихід Туре-C2: | DC 3.3-11В 2.7A, 5В 3A, 9В 3A, 12В 2.5A, 15В 2A, 20В 1.5A Max |
| Вихід USB: | DC 4.5В 5A, 5В 4.5A, 9В 3A, 12В 2.5A, 20В 1.5A Max |
| Тип — C1 + Тип — 2 вихід: | 45 Вт + 18 Вт = 63 Вт |
| Тип — C1 + USB-вихід: | 45 Вт + 18 Вт = 63 Вт |
| Тип — C2 + USB-вихід: | 5В 3A = 15 Вт |
| Type-C1 + Type-C2 + USB загальний вихід: | 45 Вт + 15 Вт = 60 Вт Max |
| Розмір: | 75 х 36 х 32 мм |
| Вага: | 120 г |
Артикул BS-C915
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Стан | Новий |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | USB |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255 ₴



