
Зарядний пристрій 12 V 2.0 A 2.5 mm
277 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 31977
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій 12 V 2.0 A 2.5 mm
Тип: Блок живлення
Напруга: 12V
Сила тока: 2,0A
Роз'єм: 2.5mm
Мережевий адаптер для багатьох китайських планшетів і не тільки
Можливі моделі: P1-12.2 / FJ-SW1202000E
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4YOU |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Потужність | 24 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Стан | Новий |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Тип роз'єму | 2.5x0.7 мм |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Індикатор роботи | True |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴






