
Адаптер живлення хаб Xiaomi Mi USB Multiple Hub 60 W Fast Charger 6 port cdq06zm
1 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 80068
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Адаптер живлення хаб Xiaomi Mi USB Multiple Hub 60 W Fast Charger 6 port cdq06zm
Виробник Xiaomi
Тип — Адаптер хаб
| Сумісність: |
для смартфонів/планшетів |
| Вхідне під'єднання: |
Мережа |
| Вихідне під'єднання: |
USB-A |
| Вихідний струм, мА: |
3000 |
| Вихідна напруга, В: |
5/9/12/20 |
| Вага, г: |
184 |
Альтернативна назва — Xiaomi 6USB 60W Multiple Hub Charger / Xiaomi Super fast charger with 6 ports (60W)
Артикул cdq06zm
id stadany0018 kot00 mib00 sk24194 koAMI886
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Білий |
| Тип роз'єму | USB |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Потужність | 60 Вт |
| Номінальна сила струму | 10 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Призначення | Універсальне |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Тип | Мережевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴




