Камера відеоспостереження YI Dome Guard Camera YRS.3019
Xiaomi YI Dome Guard YRS.3019 - сучасна IP-камера для дому, офісу або будь-яких інших приміщень. Забезпечує відеозйомку в якості FullHD 1080p. Камера має компактний корпус, здатний обертатися на 355 градусів горизонтально і на 85 градусів вертикально. Присутні ІЧ датчики, що дозволяє вести зйомку при поганому освітленні. Підтримка підключення по WiFi 2.4. Присутня функція відстеження руху. Є вбудований мікрофон. Камера підтримує карти пам'яті micro SD до 128 Гб і хмарне зберігання. Купити камеру YI Dome Guard YRS3019 (YRS.3019) white ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.
Характеристики
Основні |
|
| Тип | IP-відеокамера |
| Живлення | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | micro USB |
| Установка | Всередині приміщення |
| Вид камери | Настільна |
| Поворотний корпус | Є |
Матриця |
|
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | До 9 м |
Об'єктив |
|
| Тип об'єктива | Монофокальний |
Кут огляду по горизонталі 140 °
Поворот 355 °
Нахил 84
| Підтримувана ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча напруга | 5 В |
| Робоча температура | -10 ... +55 °C |
| Особливості | Мобільний додаток, Слот для карти пам'яті |
| Додатково | Підтримує micro SD до 128GB |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація | Камера Інструкція Гарантійний талон |
id nado00 alTE200730EK25
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Внутрішня |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
- Ціна: 1 275 ₴











