
Автомобільна шторка від сонця Baseus Auto Close Car Front Window (CRZYD-A0S)
899 ₴
- Немає в наявності
- Код: 98917
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Сонцезахисна шторка Baseus Auto Close Car Front Window (CRZYD-A0S)
Сонцезахисна шторка — це незамінний автомобільний аксесуар для тих, хто постійно подорожує. Шторка від Baseus Auto Close Car Front Window A0S стане зручним доповненням до вашого автомобіля і захистить ваші очі від яскравого сонця.
Вам досить буде потягнути за край шторки, щоб приховати сонячні промені. Сонцезахисна шторка Baseus Auto Close Car Front Window A0S чудово знизить температуру в машині до прийнятної.
Якісне алюмінієве покриття і чорне внутрішнє покриття високої щільності шторки Baseus Auto Close Car Front Window A0S ефективно захищають від сонячних променів і запобігають нагріванню салону та руйнуванню оббивки. Безшовна шторка Baseus Auto Close Car Front Window A0S не має щілин і не пропустить жодного сонячного променя.
| Тип | Сонцезахисна шторка |
| Кріплення | На лобове скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Додатково | Ширина розтягнення: 1,4 м (макс.) Відповідні місця: Переднє вікно автомобіля |
| Колір | Сріблястий |
| Габарити | 58 х 45 х 65 см |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Комплектація | Сонцезахисна шторка Baseus Auto Close Car Front Window A0S |
id ci669632 ci942027
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Ширина | 650 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 580 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 899 ₴





