
Паяльна станція AIDA 852D+ компресорна фен і паяльник
3 199 ₴
- В наявності
- Код: 80256
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паяльна станція AIDA 852D+ компресорна фен і паяльник
Цифрова термоповітряна паяльна станція перепризначена для проведення монтажних і ремонтних робіт із будь-якими електронними пристроями. Застосовується для роботи з SMD/BGA компонентами.
Технічні характеристики
- Напруга живлення станції: 220-240 В
- Споживана потужність паяльника: 50 Вт
- Споживана потужність нагрівального елемента фена: 700 Вт
- Діапазон робочих температур паяльника: 200 - 480 °C
- Діапазон робочих температур фена: 100 - 480 °C
- Тип нагрівального елемента паяльника: керамічний
- Тип нагрівального елемента фена: металева спіраль
- Тип компресора: вентилятор
- Повітряний потік: 120 л/хв
- Корпус станції: металевий
- Габарити (ДхШхВ): 187х135х245 мм
- Вага: 3,5 кг
Комплектація
- Термоповітряна станція AIDA 852D+ — 1 шт.
- Тримач термофену з кріпленням — 1 шт.
- Насадки — 4 шт.
- Ключ для зняття насадок фена — 1 шт.
- Паяльник — 1 шт.
- Підставка під паяльник — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт.
- Пакувальна коробка із захисним пінопластовим каркасом — 1 шт.
id mc3037
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaida |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вага | 3.5 кг |
| Тип паяльної станції | Термоповітряна |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Фен гарячого повітря | |
| Потужність фена | 700 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴







