
Оперативна пам'ять DDR4 Patriot SL (Signature Line) 16 GB 2400MHz PSD416G24002
4 253 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81813
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оперативна пам'ять DDR4 Patriot SL (Signature Line) 16 GB 2400MHz PSD416G24002
| Бренд: | PATRIOT |
| Призначення: | Пам'ять для настільних комп'ютерів |
| Обсяг, ГБ: | 16 |
| Кількість планок у комплекті: | 1 |
| Тип: | DDR4 |
| Ефективна частота, МГц: | 2400 |
| Штатні таймінги: | CL17 |
| Робоча напруга, В: | 1,2 |
| Радіатори: | є |
| Перевірка та корекція помилок (ECC): | non-ECC |
| Буферизація: | Unbuffered |
| Серия: | Signature Line |
Артикул PSD416G24002
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Patriot |
| Країна виробник | Тайвань |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас якості | Original |
| Масив | PC19200 PC19200l PC19200r |
| Напруга живлення | 1,2 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм пам'яті | 16GB |
| Напуга живлення | 1.2 V |
| Країна-виробник товару | Тайвань |
| Модель DDR | SL |
| Кількість планок | 1 |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Формфактор пам'яті | DIMM |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Призначення модуля пам'яті | Для ПК |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 253 ₴


