
Зарядний пристрій Baseus Super Si Quick Charger 1C 20 W з кабелем Type-C — Lightning 1m
799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81863
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
СЗУ 1*Type-C Baseus Super Si 20W + Cable Type-C to Lightning (TZCCSUP-B03)
- Роз'єм Type-C PD
- Якісні матеріали
- Висока потужність — 20W
- Європейська вилка
- Кабель Type-C to Lightning
- Довжина кабелю 1 метр
Зарядний пристрій Baseus Super Silicone PD Charger 20 W (1 Type-C) + With Cable — це блок живлення, який має вихід Type-C, виготовлений із пластику.
Захищає від короткого замикання.
Потужність якої виробляє зарядний пристрій становить 20 W.
У комплекті постачається кабель Type-C to Lightning.
Артикул TZCCSUP-B03
Синій колір — мк88686
Білий мк885091, Чорний — мк84495
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Номінальна сила струму | 3.6 А |
| Потужність | 20 Вт |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴






