
Блок питания Baseus Super Quick Charger 20w комплект з кабелем type-c - lightning (TZCCSUP-B01)
819 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81002
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок питания Baseus Super Quick Charger 20w комплект з кабелем type-c - lightning
Як зарядити смартфон усього за 1 годину? Це можливо?
Та звісно! швидкий зарядний пристрій від
Baseus Super Quick Charger підійде для будь-якого смартфона
- компактний розмір
- потужність 20 W
- вихід на Type-C кабелі
EAN 6953156230057
Артикул TZCCSUP-B01
id mb-79855 mia-00000015242 ci-727748
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Ємність акумулятору | 0 мА/год |
| Кількість роз'ємів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 819 ₴










