
Підвісний ящик для автомобіля HOCO Lucky journey car rear pillow
399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 99081
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підвісний ящик для автомобіля HOCO Lucky journey car rear pillow
| Місце встановлення | Підголівник |
| Спосіб встановлення | Затискач |
| Розмір, см | 24.2х18.2х3.8 |
| Навантаження, кг | 3 |
| Вага, г | 256 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик, силікон |
id ап13711
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 182 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴




