Швидкий адаптер зарядне Xiaomi Super Fast Charger With 6 Ports 60W
Xiaomi USB Charger підтримує технологію швидкої зарядки Quick Charge 3.0, яку можна використовувати через порт USB-C, і помаранчевий порт USB-A.
Працюючи одночасно в даному режимі, потужність обох портів може досягати до 36 Вт, котрого більш ніж достатньо для прискореної зарядки сумісного пристрою, а її ефективність збільшується в рази.
Загальна потужність на виході: 60 Вт
Інтерфейси: USB-A + 5*USB-C
Параметри на вході: 100-240 В, 50/60 Гц, 1.6 A
- Вихід 4 x USB-A (звичайна зарядка): 5 В - 4.8 A (максимально 2.4 A для кожного порту)
- Вихід USB-A (швидка зарядка): 5 В - 3 A /9 В - 2 A /12 В - 1.5 A
- Вихід USB Type-C: 5 В - 3 A /9 В - 2 A /12 В - 1.5 A
Умови експлуатації: при температурі від 0 до 40 градусів Цельсія
Розміри: 110 x 80 x 20 мм
Вага: 183.5 грам.
Варіанти назв: Xiaomi Super fast charger with 6 ports (60W) / Xiaomi 6USB 60W Multiple Hub Charger
id koami886
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Номінальна сила струму | 6 А |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Адаптер |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 955 ₴




