
Мережевий зарядний пристрій 1 USB Samsung Type-C чорний (EP-TA300)
288 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 99161
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мережевий зарядний пристрій 1 USB Samsung EP-TA300
Мережевий зарядний пристрій 2.1 А потужністю 10.5 Вт для заряджання сумісних мобільних пристроїв Samsung.
Мережева зарядка Samsung EP-TA300 — це пристрій високої якості.
Модель забезпечує високу швидкість заряджання, а його універсальність стане ідеальним плюсом у подорожі. Корпус виготовлений із приємного на дотик пластику, що робить пристрій практичним і зручним у повсякденній експлуатації.
Видавна сила струму пристрою — 2.1 А.
id mf153526
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴



