
Переносний диск Apacer USB 3.1 Gen1 AC630 2TB 2.5 дюйми черно оранжевый
6 928 ₴
5 508 ₴
- В наявності
- Код: 81117
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Спеціальна конструкція гумового бампера формує захисний буфер для нейтралізації зовнішнього впливу, що мінімізує шкоду від раптового удару за доступу до даних.
Відповідний вимогам процедури IV MIL-STD-810G 516.6 (випробування на падіння), AC630 стійкий до падінь із висоти 1,22 метра без втрати даних.
AC630 забезпечує всебічний захист від пилу та потрапляння крапель води, що дає змогу користувачам насолоджуватися подорожжю без турбот.
Продуманий дизайн захисного бампера дає змогу акуратно зафіксувати кабель, коли він не використовується.
Інтерфейс USB 3.1 Gen 1 спрощує процес резервного копіювання даних, дає змогу легко обробляти мільйон зображень, Mondole MP3 або 833 години відео у форматі Full HD.
Портативний жорсткий диск Apacer разом із програмою Apacer Data Manager надають безпечну та зручну платформу для зберігання даних, яка підтримує односпрямовану та двобічну синхронізацію, дає можливість резервного копіювання важливих особистих файлів і ефективно підвищує продуктивність роботи, що робить Ваше життя ще комфортнішим завдяки зручній цифровій системі зберігання даних!
Артикул AP2TBAC630T-1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 625 Мб/сек |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Унікальні властивості | Гумовий бампер. Військовий стандарт MIL-STD-810G 516.6. Захист від подряпин, від пилу та води, IP55. |
| Розмір | 143.3 x 92.9 x 20.1 мм |
| Модель диска | AC630 |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Колір диска | Чорно-помаранчевий |
| Комплект постачання | Кабель USB 3.1 Gen1 |
| Тип живлення | USB |
- Ціна: 5 508 ₴




