
Жорсткий диск Apacer USB 3.2 Gen1 AC236 2TB 2.5 дюйми Чорний
5 120 ₴
5 024 ₴
- В наявності
- Код: 81130
- +380 (67) 249-48-482ий номер
АC236 USB 3.1 Gen 1 це портативний жорсткий диск з новим барвистим дизайном від Apacer.
Дана модель важить всього 140г при ємності накопичувача 2TB.
Екстремально легкий і ультра-тонкий. З товщиною всього 11 мм, він легко вміщується в кишені і стає легким портативним помічником для зберігання.
Переміщайте великі файли, фото архіви або дивіться фільми в HD якості в будь-якому місці.
Суворе тестування на 10 000 підключень / відключень, дозволяє забезпечити преміальну якість USB роз'єм єму навіть при тривалому використанні, забезпечуючи стабільне читання і передачу даних. AC236 має вбудовану функцію смарт-управління живленням, яка автоматично перемикається на режим енергозбереження, якщо передача даних припиняється протягом 10 хвилин або більше, ефективно продовжуючи термін служби диска.
Портативний жорстку диск Apacer разом з програмою Apacer Data Manager надають безпечну і зручну платформу для зберігання даних, яка підтримує односпрямовану і двосторонню синхронізацію, дає можливість резервного копіювання важливих особистих файлів і ефективно підвищує продуктивність роботи, що робить Ваше життя ще більш комфортну завдяки зручній системі цифрового зберігання даних!
Також додається USB-кабель, керівництво по швидкому запуску.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 625 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 140 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Унікальні властивості | Ультратонкий |
| Розмір | 128.5 x 79.4 x 11.2 мм |
| Модель диска | AC236 |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Колір диска | Чорний |
| Комплект постачання | Кабель USB 3.2 Gen1 |
| Тип живлення | USB |
- Ціна: 5 024 ₴



