
Мережевий зарядний пристрій Baseus Mirror Lake Digital Display 4USB Travel Charger White CCJMHB-B02
1 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81570
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Baseus Mirror Lake Digital Display 4USB 30W (EU) - це зарядний пристрій для телефону, планшета, для носіїв та портативних пристроїв. Модель забезпечить необхідну потужність і силу струму, допоможе максимально довго зберегти робочі параметри вбудованого акумулятора і заповнення заряду в найкоротші терміни. У разі необхідності його можна застосувати і для інших гаджетів, єдине - враховуйте сумісність портів і параметри енергії.
З джерелом енергії точно не буде складностей. Сумарна кількість USB-роз'єм ємів - 4 USB-портами, підключити шнур і почати процес заряду можна легко.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Швидка зарядка | Так |
| Потужність | 30 Вт |
| Колір | Білий |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Номінальна сила струму | 4.2 А |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Стан | Новий |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Тип роз'єму | USB |
| Сила вихідного струму | 2.4-10 А |
| Виробник | Baseus |
- Ціна: 1 199 ₴




